קניית יהלומים ישירות מהיצרן הרשמי בבורסת היהלומים


קניית יהלומים ישירות מהיצרן הרשמי בבורסת היהלומים

אצלנו בתכשיטי סטארקס ניתן לרכוש את כל סוגי היהלומים במחירים המשתלמים ביותר ישירות מהיצרן הרשמי בבורסת היהלומים.

אנו מציעים מבחר רב של יהלומים נושאי תעודות גמולוגיות של המעבדות המוכרות והאמינות ביותר בעולם, אצלנו כלקוח תוכל לבחור את היהלום המתאים לך ולשבצו בתכשיט המיועד, בשיטה זו תוכלו לבחור את היהלום ואת הפרמטרים וסוג הגימור שלו ובכך לבחור את היהלום המושלם בשבילך.

מהו יהלום ?

יהלום הוא פחמן גבישי והמינרל הקשה ביותר בטבע. מינרל זה בדרך כלל כמעט חסר צבע.  ככל שהוא שקוף וחופשי מפגמים כך ערכו גבוה יותר. מקורו של שם היהלום נגזר  מיוון העתיקה Adamas שפירושו בלתי מנוצח. האגדות  מספרות, שהיהלום היה  נותן כוח לאדם והופך אותו לחסר כל פחד (אך אלו רק אגדות :)


גדלי היהלום ?

היהלום מגיע מהטבע בגדלים רבים הוא נע בין מספר רב של קראטים, נתון חשוב שיש לזכור הוא 100 נקודות = 1 קראט


מרכיבי איכות היהלום

איכות היהלום וכמובן ערכו נקבעים על פי בהירותו ועל פי שקלול של ארבעת הפרמטרים הבאים:

משקל הקראט - הגודל של היהלום המלוטש, ככל שהיהלום כבד יותר כך עולה גם ערכו 

צבע - צבע משפיע על ערכו של היהלום, ככל שהיהלום לבן ובוהק יותר כך ערכו עולה  להלן טבלה המפרטת את הצבעים בערכם מגבוה לנמוך (משמאל לימין)

ניקיון (ניקיון  פנימי של היהלום) - לאיכות הפנימית של היהלום חשיבות רבה, הפרשי מחירים  גבוהים בין יהלומים ללא פגם פנימי לבין אלו שמכילים פגם/כתם

חיתוך - ככל שחיתוך היהלום מדויק יותר כך ערכו עולה. צורות החיתוך הנפוצות הינן:  עיגול, לב, אמרלד, ריבוע, מרקיזה וטיפה, פרט ליהלום, חשוב להבין גם על  הבטבעת עצמה.
מרכיבים חשובים בבחירת המתכת

המתכת המקובלת והנפוצה ביותר כיום בשוק הטבעות והתכשיטים בארץ ובעולם היא הזהב המתחלק לשני סוגים עיקריים:

14K - יותר קשיח ועמיד לאורך שנים

18K- עמידות וקשיחות נמוכות, ניתן לראות שריטות עם השנים (פחות מומלץ)

צבע   הזהב הוא עניין בעיקר של טעם ובחירה אישית. מנקודת מבט סטטיסטית, בעלי  צבע עור כהה  מעדיפים את הזהב הצהוב ובעלי צבע עור בהיר מעדיפים את את הזהב  הלבן (כסוף)


אילו יהלומים נחשבים נדירים ?

היהלומים הצבעוניים הם היהלומים הנדירים ביותר, רק 1 מתוך 10,000 יהלומים המופקים כיום בעולם יהיה צבעוני בצבעים (לרוב) עם גוון צהבהב או חום. הצבעים שנחשבים נדירים ביותר הינם: ירוק, כחול, כתום, ורוד, שחור. הצבע הנדיר ביותר והיקר מכולם הינו אדום ותדירותו היא אחת למיליון.

להלן מספר דגמים להמחשה

יהלום כתוםיהלום צהוביהלום חום

איך לבחור יהלום

בחירת היהלום אינה תהליך קל, אנו ממליצים לקרוא ולהבין את הפרמטרים ולעשות בחירה חכמה.

בנוסף, אתם תמיד מוזמנים ליצור איתנו קשר בטלפון \ הודעה או לקבוע פגישת ייעוץ חינם על קפה ועושה ונשמח לעשות סדר בדברים

לקביעת פגישת ייעוץ ללא עלות לחץ כאן


סיכום

לסיכום,  אנו באמת מקווים שהמדריך הקצר עזר לכם להבין טוב יותר את הפרמטרים השונים ברכישה איכותית וחכמה של יהלומים. הינכם מוזמנים לבקר באתרנו או באחת מפלטפורמות המסחר שלנו ולהתרשם מהמבחר הרב של תכשיטי היהלומים או כמובן להגיע אלינו ישירות לבורסת היהלומים, אנו מעדכנים באופן קבוע את אוסף טבעות האירוסין ותכשיטי היהלומים שלנו (טבעות אירוסין | טבעות יהלומים | שרשראות יהלומים | עגילי יהלומים | צמידי יהלומים | תכשיטים לגברים ועוד).

כמו-כן, נשמח לעמוד לשירותך בכל שאלה ועניין, הנכם מוזמנים למשרדינו, לקביעת פגישת ייעוץ ללא עלות (לחץ כאן) או התקשרו 03-6378770
משרד: 03-6378770 | עליזה: 054-3972461 | קארין: 050-2401345

באהבה, תכשיטי סטארקס.

תכשיטי סטארקס לוגו